Pożyczki prywatne – cała Polska

Hasło w tytule chyba dość często gości w wyszukiwarkach internetowych. Z pożyczkami prywatnymi w całej Polsce jest generalnie problem tak jak i bodaj w każdej miejscowości z osobna. Sygnalizowaliśmy ten problem wielokrotnie na tym portalu i polega on na tym, że osoby prywatne z rzadka udzielają pożyczek. Dokładniej chodzi o to, że jeżeli ktoś prywatnie zaczyna udzielać pożyczek coraz częściej i regularnie, to raczej w końcu otwiera firmę pożyczkową.

W skali całej Polski działają jakieś serwisy pożyczek społecznościowych ale i w tych serwisach różnie z dostępnością ofert pożyczkowych bywa a najstarszy i najbardziej znany czyli kokos.pl już nie funkcjonuje.

Zainteresowanie pożyczkami prywatnymi – od pożyczkodawców nie będących podmiotem gospodarczym wynika w znacznej mierze z nadziei na to, że uda się otrzymać taką pożyczkę gdy nie ma się szansy na pożyczkę w banku (kiepsko w BIK i z zarobkami) a zarazem że będzie to pożyczka nie droższa albo minimalnie tylko droższa niż pożyczka w banku. Problem w tym, że udzielanie pożyczek na takich zasadach może doprowadzić pożyczkodawcę do bankructwa, bo wiele pożyczek nie uda mu się odzyskać a stosunkowo niski zarobek na nisko oprocentowanych odzyskanych pożyczkach nie pokryje strat z tytuły tych nieodzyskanych. Można zatem rzec, że osoby szukające takich pożyczkodawców prywatnych, szukają przysłowiowego frajera a frajerów jest coraz mniej. Co innego gdy pożyczka jest zabezpieczona hipotecznie: http://pozyczkowo.sosnowiec.pl/2018/10/01/pozyczki-zabezpieczone-hipotecznie-od-prywatnych-inwestorow/.

Jako pożyczki prywatne dostępne na terenie całej Polski, polecamy zatem niżej wskazane pożyczki pozabankowe. No co? Prywatne – z prywatnych firm pożyczkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.